Witaj na stronie Agrozakupy.pl

Miło nam, że jesteś tu z nami. Strona agrozakupy.pl została stworzona po to, żeby przybliżyć Ci naszą działalność. Jesteśmy firmą sprzedającą części do maszyn John Deere oraz prowadzimy serwis owych maszyn. Na rynku działamy od 2012 roku. Witryna, na której właśnie jesteś przez wielu lat była sklepem internetowym, na którym można było znaleźć części do John Deere, części płużne oraz noże i młotki do glebogryzarek. W roku 2018 nastąpił przełom, Wtedy założyliśmy nowy sklep o nazwie agrojd.com w którym sprzedajemy tylko części do John Deere. Od tego czasu przestaliśmy wspierać naszą stronę Agrozakupy i skupiliśmy się na nowej platformie. Sklep agrozakupy.pl oficjalnie został zamknięty wiosną 2021. Wtedy zaczęliśmy działać nad naszą stroną firmą, na której właśnie jesteś.

Dlaczego strona firmowa?

Długo zastanawialiśmy się co zrobić z naszą domeną i wtedy, pojawił się pomysł, żeby stworzyć stronę firmową Agrozakupy.pl na której nasi klienci będą mogli nas bliżej poznać i znajdą wiele informacji na temat naszej firmy. Przy tworzeniu strony postawiliśmy na prostotę i przejrzystość. Na stronie znajdziesz wiele informacji i zdjęć na temat naszego serwisu, naszego zespołu oraz proste formularze kontaktowe dzięki którym, będziesz mógł skontaktować się z nami. Ponadto, strona przekierowuje na nasz sklep agroJD.com, a w zakładce kontakt znajdziesz numery do odpowiednich działów.

Serwis maszyn John Deere

Zakładka serwisowa to jedna z najważniejszych podstron w naszej witrynie. Znajdziesz tam całą gamę zdjęć serwisowych oraz filmy z naszego kanału na YouTube. Jest to bardzo ważne, bo dzięki temu pokazujemy, że jesteśmy firmą prężnie działającą i dlatego warto nam zaufać. Zaufanie to również jeden z powodów, dla których stworzyliśmy naszą stronę firmową.

Części do John Deere

Jeśli chodzi o części to w tym przypadku postanowiliśmy zrobić przekierowanie na nasz sklep agroJD.com. Znajdziesz tam głównie części do ciągników i kombajnów John Deere oraz produkty powiązanie takie jak gadżety, smary, normalia czy też kleje do gwintów. W momencie pisania tego artykułu mamy na sklepie 7462 indeksy i ta liczba rośnie każdego dnia, więc jeśli jesteś właścicielem ciągnika bądź kombajnu John Deere – koniecznie sprawdź naszą ofertę. John Deere to nasza specjalizacja i w tym czujemy się najlepiej.

Oferta dla hurtowników

Jeśli naprawiasz maszyny John Deere lub prowadzisz sklep z częściami do tych maszyn to zapraszamy do współpracy. ? Nasz sklep agroJD.com posiada możliwość ustawienia cen hurtowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszamy do sprawdzenia zakładki HURT.

Sklep Agrozakupy.pl przez lata pomagał rolnikom w doborze części do John Deere, teraz jest to nowa witryna, która daje nowe możliwości. A jeśli chodzi o części to jeśli jeszcze nie znasz agroJD.com – to myślę, że warto się zainteresować tym sklepem.

Może Cię również zainteresować:

Żniwa tuż tuż!

Czas żniw zbliża się wielkimi krokami! Skoro nadchodzi pora na zbieranie plonów, warto być przygotowanym na wszelkie wyzwania, które mogą pojawić się podczas tego intensywnego

Więcej »