Wiosna już jest! Ciesz się sezonem z John Deere!

Wraz z nadejściem wiosny, rolnicy z niecierpliwością oczekują na sezon polowy. A co może być lepsze niż dbać o swoje maszyny John Deere, by przygotować się na intensywny okres pracy na polach?

Jest to idealny czas, aby zadbać o swoje maszyny, zwłaszcza o wymianę filtrów. Dlatego mamy dla Ciebie świetną wiadomość! W każdy czwartek i piątek kwietnia oferujemy promocję na filtry do maszyn John Deere!

Filtruj oszczędności! Teraz możesz zaoszczędzić 10% na filtrach w zamiennikach do maszyn John Deere w agroJD! Oferujemy tylko filtry wysokiej jakości, które zostały sprawdzone i przetestowane przez nasz serwis. Skorzystaj z tej promocji i zapewnij swoim maszynom najlepszą ochronę, jednocześnie oszczędzając na kosztach. Sprawdź naszą ofertę filtrów i skorzystaj z naszej promocji filtruj oszczędności już teraz!

Ale to nie wszystko! Oprócz wymiany filtrów, istnieją także inne kroki, które warto podjąć, aby zadbać o swoje maszyny przed sezonem. Oto kilka porad:

  1. Sprawdź poziom oleju i dokonaj wymiany, jeśli jest to konieczne. Świeży olej zapewni lepszą wydajność i ochronę silnika.
  2. Skontroluj stan opon i dokonaj ewentualnej wymiany. Dobre opony zapewnią bezpieczeństwo i efektywność pracy.
  3. Sprawdź system paliwowy i dokonaj ewentualnego oczyszczenia lub wymiany filtrów paliwa. Czysty paliwowy system zapewni prawidłowe działanie silnika.
  4. Oczyszczaj i smaruj ruchome elementy, takie jak łańcuchy, łożyska i przeguby. Dobre smarowanie przedłuży żywotność tych elementów.
  5. Sprawdź stan akumulatora i dokonaj jego ewentualnej wymiany, jeśli jest słaby. Sprawny akumulator jest niezbędny do prawidłowego uruchamiania maszyny.

Warto zadbać o swoje maszyny przed sezonem, aby zapewnić im maksymalną wydajność i minimalizować ryzyko awarii. A nasza promocja na filtry John Deere to doskonała okazja, aby zaoszczędzić na ich zakupie! Nie przegap tej okazji i odwiedź nasz serwis w każdy czwartek i piątek kwietnia, by skorzystać z 10% rabatu na filtry do maszyn John Deere!

Ciesz się nadejściem wiosny i zapewnij swoim maszynom najlepszą opiekę. John Deere zawsze służy wsparciem, abyś mógł cieszyć się efektywnym sezonem polowym!

Może Cię również zainteresować:

Żniwa tuż tuż!

Czas żniw zbliża się wielkimi krokami! Skoro nadchodzi pora na zbieranie plonów, warto być przygotowanym na wszelkie wyzwania, które mogą pojawić się podczas tego intensywnego

Więcej »