Październikowe Święto Podnośnika w AgroJD!

Jak co roku, przyszedł czas na naszą ulubioną październikową promocję na podnośniki oraz zaczepy w agroJD! Już teraz czekają na Was rabaty sięgające nawet 10% na części do Twojego ulubionego Traktora Tuz oraz zaczepy. Nasza wyjątkowa promocja trwa przez cały miesiąc październik. Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

W naszej specjalnej ofercie promocyjnej odkryjecie między innymi łączniki górne do John Deere oraz zaczepy włoskiej marki ATS. To tylko namiastka tego, co przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Zestawy Podnośnika – Nasze Topowe Produkty!

Jeśli zastanawiacie się, jak zadbać o sprawność swojego podnośnika, to mamy dla Was idealne rozwiązanie. Nasze zestawy podnośnika zawierają wał, ramiona i wszystkie inne niezbędne podzespoły do montażu. Dzięki nim będziecie mogli kompleksowo zmodernizować swój podnośnik. A teraz najlepsza wiadomość – przez cały październik oferujemy Wam 10% rabatu na wszystkie zestawy podnośnika dostępne na miejscu. Wybór odpowiedniego zestawu może być trudny, ale nie martwcie się! Nasz dział części jest do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu: 603 332 257. Nasi handlowcy z przyjemnością pomogą Wam dokonać właściwego wyboru.

Zaczepy – Wielki Wybór, Wysoka Jakość

Oferujemy zaczepy automatyczne, zaczepy manualne, k80 i piton fix. Nasza oferta zaczepów jest bogata, a my stawiamy na jakość. Dlatego wybraliśmy włoską markę ATS, która słynie z wytrzymałości i trwałości. Dla naszych bardziej wymagających klientów mamy również wiele innych opcji. Wszystkie zaczepy objęte są 5% rabatem. Nie przegapcie tej okazji!

Wał Dolny Uciągu – Kluczowy Element

Kolejnym kluczowym elementem w maszynach John Deere jest wał dolny uciągu. To niezbędna część do prawidłowego funkcjonowania „plecaka” w John Deere. Dla Waszego wygody przygotowaliśmy zestawy wału dolnego uciągu, które zawierają wszystkie niezbędne części do wymiany tego elementu.

Inne Niezbędne Części do Tuz

Oprócz wspomnianych części, oferujemy także łączniki górne, końcówki do wspawania cięgła, czujniki wysokości udźwigu, haki i wiele innych. Wszystkie te produkty objęte są naszą październikową promocją. Odwiedź naszą stronę internetową agroJD.com, aby poznać wszystkie szczegóły.

Warto podkreślić, że przez cały październik będziemy skupiać się na tematach związanych z tylnym TUZem i zaczepami w naszych vlogach na YouTube. Nasze konto na TikToku i Instagramie również będzie pełne treści poświęconych miesiącowi podnośnika. To niepowtarzalna okazja, aby zaopatrzyć się w potrzebne części taniej, dlatego sprawdź naszą promocję i skorzystaj, zanim będzie za późno!

Może Cię również zainteresować:

Żniwa tuż tuż!

Czas żniw zbliża się wielkimi krokami! Skoro nadchodzi pora na zbieranie plonów, warto być przygotowanym na wszelkie wyzwania, które mogą pojawić się podczas tego intensywnego

Więcej »