Części do John Deere – Tuz i Zaczepy

W dzisiejszych czasach nikt nie wyobraża sobie pracy z ciągnikiem bez TUZa, jest to jeden niezbędny element każdego ciągnika, który znacznie ułatwia pracę. Poza trzypunktowym układem zawieszenia w dzisiejszym artykule skupimy się również na zaczepach.

Zestaw naprawczy podnośnika

Zestaw naprawczy podnośnika do John Deere to jeden z hitów jakie znajdziesz w ofercie agroJD. Jeśli Twój podnośnik po wielu latach ciężkiej pracy niedomaga, to warto pomyśleć o takim zestawie. W jego wkład wchodzi wał, dwa ramiona, dwie tulejki oraz niezbędne uszczelniacze i podkładki dzięki którym nie potrzebujesz już dodatkowych części, wszystko co niezbędne kupisz wybierając nasz zestaw. Jakościowo są to części najwyższej półki dzięki czemu mamy pewność jakości tego produktu. Na serwisie zamontowaliśmy już kilkanaście podnośników także wiemy, że jest to produkt godny polecenia.

Zaczepy do John Deere

Zaczepy do John Deere pojawiły się w naszej ofercie stosunkowo niedawno. Ale od razu przykuły uwagę naszych klientów. Wysoka jakość oraz solidne wykonanie sprawiło, że postawiliśmy na produkty firmy ATS. Zaczep manualny AL222036, Zaczep K80 John Deere, oraz ramy zaczepowe – to tylko kilka z produktów które znajdziesz w naszej ofercie na zaczepy do John Deere.

 Zaczep manualny ATS John Deere AL222036Zaczep automatyczny ATS John Deere AL205360Zaczep K80 John Deere AL176726

TOP podnośnik do John Deere

Na stronie agroJD.com jest również dostępna zakładka Top podnośnik. Znajdziesz tam ściśle wyselekcjonowanie produkty najwyższej jakości. Stworzyliśmy tą grupę na potrzeby jednej z naszych promocji, ale została już na stałe w ofercie. Łączniki centralne, części do łączników, stabilizatory czy też również zestawy naprawcze haka. Warto przejrzeć tą kategorię podczas napraw związanych z Tuzem i zaczepami.

Tuz i zaczepy do John Deere w promocji

Kategoria TUZ i zaczepy 5% taniej do końca tygodnia. Nasza promocja: Tydzień produktowy trwa od początku lipca. W promocji mieliśmy już części do elektryki, części do kabiny. Przed nami jeszcze kilka tygodni promocji, do końca sierpnia? Tuz i zaczepy to wybór naszych części klientów. W poniedziałek startujemy z kolejną kategorią ? Co to będzie? ? Aby się przekonać śledź nas na Facebooku ?

 

Może Cię również zainteresować:

Żniwa tuż tuż!

Czas żniw zbliża się wielkimi krokami! Skoro nadchodzi pora na zbieranie plonów, warto być przygotowanym na wszelkie wyzwania, które mogą pojawić się podczas tego intensywnego

Więcej »