Części do kombajnu John Deere – Moc pożniwnych rabatów!

Żniwa to czas wytężonej pracy dla rolnika, maszyny wtedy pracują na najwyższych obrotach i każda chwila jest ważna, dlatego wiemy jak istotne są w tych momentach stany magazynowe. Dobre zaopatrzenie na sezon to konieczność, aby podczas żniw móc rolnikowi podczas awarii na polu.

Wyprzedaże

Jesień to w rolnictwie czas wyprzedaży. Wysokie stany magazynowe tak potrzebne podczas żniw sprawiają, że firmy zajmujące się sprzedażą części do kombajnów John Deere chcą wyprzedać część swoich produktów, po to by zmniejszyć „stock”, czyli ilość produktów na magazynie. Jest to zrozumiałe i bardzo korzystne dla obu stron.

Spokojny sen

Drugą zaletą jest spokój ducha. Sprawdzenie kombajnu od razu po żniwach sprawi, że oprócz rabatów można zyskać coś znacznie ważniejszego… Przeważnie jest tak, że gdy potrzebujemy coś na już, to wtedy pojawiają się braki w dostępności i panika czy zdążę wyremontować kombajn przed żniwami. Jesienią, gdy już jest po wszystkim można spokojnie poczekać na części, jeśli nie są dostępne i oszczędzić pieniądze. Wtedy można spokojnie czekać na sezon żniwny.

Serwis kombajnów John Deere

Jeśli nie czujesz się na siłach by sprawdzić swój kombajn, to warto skorzystać z usług serwisu. Jesień to czas, w którym szybciej można zapisać się na przegląd kombajnu John Deere. Jest to również najlepszy czas przez rabaty na części do JD, dzięki którym remont kombajnu będzie po prostu tańszy, niż w maju, czerwcu tuż przed żniwami.

Moc Pożniwnych rabatów

Sklep agroJD.com ruszył z kolejną akcją promocyjną, tym razem jak się domyślasz jest to wyprzedaż części do kombajnu John Deere. Od lat stawiamy tylko na jedną markę, dzięki czemu możemy być lepsi w tym co robimy. MPR czyli Moc pożniwnych rabatów to promocja podzielona na 3 progi rabatowe.

  1. 5% – Jest to pierwszy najmniejszy próg rabatowy. Znajdziesz tu przede wszystkim oryginalne części oraz pojedyncze zamienniki.
  2. 10% – Jest to wyższy próg rabatowy w którym znajdziesz większą ilość zamienników oraz zamienniki w jakości oryginału.
  3. 15% – To najwyższy próg rabatowy w których znajdziesz np. cepy do kombajnu John Deere oraz większą ilość zamienników w jakości oryginału.

Zniżki obowiązują do odwołania lub wyczerpania zapasów. W akcji promocyjnej biorą udział wszystkie produkty znajdujące się w kategorii „Kombajn”.

Jeśli zastanawiasz się czy warto, przejrzeć swój kombajn już dziś, to jest najlepszy moment. Niższe ceny, brak stresu oraz krótsze kolejki w serwisie to tylko kilka zalet, bo przy głębszym zastanowieniu znalazłoby się ich jeszcze kilka. Zapraszamy do naszego sklepu z częściami do kombajnów John Deere. Znajdziesz u nas ponad 2000 produktów aktualnie w promocji, dzięki czemu możesz znacznie oszczędzić na remoncie swojego kombajnu, od razu po żniwach, jeśli w tym momencie brakuje pieniędzy na remont całego kombajnu, można kupić najpotrzebniejsze części, które na pewno będą potrzebne w przyszłym sezonie. Takie wyprzedaże najczęściej zdarzają się tylko po żniwach.

Może Cię również zainteresować:

Żniwa tuż tuż!

Czas żniw zbliża się wielkimi krokami! Skoro nadchodzi pora na zbieranie plonów, warto być przygotowanym na wszelkie wyzwania, które mogą pojawić się podczas tego intensywnego

Więcej »