Czas na filtry paliwowe do John Deere!

Czas na filtry to jedna z akcji promocyjnych zapoczątkowanych rok temu. W tym roku postawiliśmy na filtry Paliwowe, które przeceniliśmy nawet o 8 %. Promocja trwa do końca września i przecenione zostały tylko zamienniki, które znajdziesz w kategorii „Filtry Paliwa” w sekcji zamienniki. Pisząc zamienniki mam namyśli, tylko sprawdzone i przetestowane produkty. Już od kilku lat stawiamy tylko na takie części, gdyż wiemy, że jakość jest bardzo ważna dla naszych klientów.

Filtry paliwowe do John Deere marki agroJD

Marka agroJD powstała stosunkowo nie dawno, a już cieszy się dużą popularnością wśród posiadaczy maszyn John Deere. Atrakcyjna cena w stosunku do najwyższej jakości jest kuszącą opcją a dodatkowo produkty są dostępne od ręki oraz posiadają takie same specyfikacje jak oryginalne filtry. Te wszystkie cechy sprawiają, że warto poważnie zastanowić się nad wyborem tych zamienników. Przeszły one rygorystyczne testy i zostały zamontowane już w setkach ciągników, dlatego wiemy, że marka agroJD to filtry najwyższej jakości do John Deere.

Filtry John Deere w zamienniku

Nie jest tajemnicą, że my zespół agroJD stawiamy na wysoką jakość. Dzięki nim, mamy mniej reklamacji a co za tym idzie więcej zadowolonych klientów. Sprzedając części wątpliwego pochodzenia i jakości możemy sobie tylko zaszkodzić. Jeśli chodzi o filtry paliwa to stawiamy przede wszystkim na zamienniki marki MANN Filters (oraz oczywiście na filtry agroJD o których, wspominaliśmy już wcześniej), najbardziej przypominają filtry oryginalne. W zamiennikach filtrów paliwowych do John Deere bardzo ważną funkcje pełnią wypustki (widoczne na poniższym obrazku) to dzięki nim, możemy poprawnie zamontować filtr do maszyny. Przez brak wypustek w innych markach zauważyliśmy więcej problemów, dlatego postanowiliśmy całkowicie zrezygnować z „tanich filtrów paliwowych”.

Jak szukać filtrów do John Deere

Jeśli śledzisz nasz kanał na Youtube to zapewne słyszałeś o narzędziu do wyszukiwania filtrów, które ma zrewolucjonizować wyszukiwanie filtrów online. Narzędzie jest proste i intuicyjne. Jest to klikany plik PDF podzielony na serie a dalej na modele, w których znajdziemy wszystkie filtry do interesującego Cię John Deere. W niedalekiej przyszłości chcielibyśmy nagrać film instruktarzowy w którym objaśnimy dokładnie działanie narzędzia do wyszukiwania filtrów.

Nadszedł „Czas na Filtry” tym razem na filtry paliwowe do John Deere. Serdecznie zapraszamy na stronę: agroJD.com a dokładniej do kategorii Filtry Paliwowe, w której znajdują się przede wszystkim zamienniki w promocji ?. Sprawdzałeś już filtry marki agroJD? Jeśli nie, to serdecznie polecamy ? Najbardziej lubimy, sprzedawać produkty jakości oryginału, bo klient płaci mniej za tą samą jakość.

Może Cię również zainteresować:

Żniwa tuż tuż!

Czas żniw zbliża się wielkimi krokami! Skoro nadchodzi pora na zbieranie plonów, warto być przygotowanym na wszelkie wyzwania, które mogą pojawić się podczas tego intensywnego

Więcej »