Części do John Deere – Aktualizacja gazetki

Z racji ciągłych zmian w naszej ofercie postanowiliśmy zaktualizować naszą gazetkę firmową. Będziemy ją dodawać do każdego zamówienia, po to by nasi klienci mogli lepiej zapoznać się z naszą ofertą. W katalogu znajdziesz, ponad 200 produktów podzielonych na 15 kategorii, takich samych jak na e-sklepie, dzięki czemu łatwo można odnaleźć się na naszej stronie. Gazetkę można również obejrzeć online klikając TUTAJ.

Gadżety do John Deere

Jedną z nowości w gazetce są gadżety, o których pisaliśmy już na naszym blogu nie raz.  Wprowadziliśmy do oferty czapki z logo agroJD, czapki z ciągnikiem John Deere 6630 Premium, oraz breloki z ciągnikiem – które bardzo przypadły do gustu naszym klientom. Teraz zbliża się czas jesienny, dlatego niebawem w naszej ofercie pojawią się również nowe czapki zimowe.

Zaczepy John Deere

Do naszej oferty dodaliśmy również zaczepy firmy ATS. Są to produkty bardzo wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Towar polecany zarówno przez klientów jak i naszych serwisantów, który potwierdzają wysoką jakość produktu. Dodatkowo kolejnym plusem jest cena, która w przypadku tych zaczepów, jest naprawdę korzystna dla klienta.

Zaczep automatyczny ATS John Deere AL205360

Zaczep manualny ATS John Deere AL222036

Zaczep K80 John Deere AL176726

Płyn chłodniczy do John Deere

Kolejną nowością w naszym katalogu z częściami do John Deere są płyny chłodnicze. W tym przypadku stawiamy na oryginał: Płyn chłodniczy John Deere Cool Gard II lub zamiennik wysokiej jakości: Płyn chłodniczy Petrygo Heavy. Oba płyny z powodzeniem można stosować również w innych maszynach. Sprzedajemy je w opakowaniach 5 i 20L.

Filtry agroJD

Jeśli śledzisz nas w mediach społecznościowych to na pewno słyszałeś o filtrach do John Deere marki agroJD. Są to rekomendowane produkty do maszyn John Deere, jakość oryginału – to pewność, którą chcemy dawać naszym klientom, za niższą cenę niż produkt z logiem jelonka. Aktualnie Nasza oferta to 34 indeksy. W ofercie znajdziesz filtry paliwowe, olejowe, hyrdauliczne, klimatyzacji (również w wersji z aktywnym węglem), oraz filtry kabinowe. Wszystko po to by zapewnić klientowi możliwość wyboru. Filtry marki agroJD znajdziesz TUTAJ

Każdego dnia dochodzą nowe produkty na sklep agroJD.com, nowe zdjęcia oraz bardzo dynamicznie zmieniające się ceny na polskim rynku sprawiają, że aktualizacja gazetki produktowej agroJD – to konieczność. Chcemy iść z duchem czasu i cały czas być na bieżącą z trendami, dlatego zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter na stronie agrojd.com oraz obserwowanie nas w mediach społecznościowych.

Może Cię również zainteresować:

Żniwa tuż tuż!

Czas żniw zbliża się wielkimi krokami! Skoro nadchodzi pora na zbieranie plonów, warto być przygotowanym na wszelkie wyzwania, które mogą pojawić się podczas tego intensywnego

Więcej »