Części do John Deere – TOP podnośnik

Październik ogłaszamy miesiącem podnośnika! Tak jak i rok temu, w tym miesiącu skupimy się przede wszystkim na kategorii TUZ i Zaczepy. Oprócz rabatu na wybrane 100 produktów, wypuścimy serie odcinków o częściach do John Deere, w których przybliżymy części znajdujące się z tyłu ciągnika.

Rabat na sklepie agroJD.com!

100 Topowych produktów nawet 10% taniej w „Miesiącu podnośnika” – takie rzeczy tylko w agroJD. Październik to miesiąc, w którym rolnicy powoli zakańczają swoje pracę polowe i wielu z nich zaczyna naprawiać swoje maszyny. Podnośnik to jeden z najczęstszych tematów na jesień, dlatego teraz nasze topowe części możesz kupić taniej. Jeśli śledzisz agroJD w mediach społecznościowych, korzystasz z e-sklepu to zapewne wiesz, że nasza praca polega na sprzedaży części do John Deere. Chcemy pomagać rolnikom i dlatego wymyślamy coraz to kolejne akcje promocyjne, dzięki którym części możesz teraz kupić taniej. Warto również wspomnieć o Totalnej wyprzedaży kombajnowej – gdzie wszystko do kombajnu John Deere z statusem „na stanie” mamy przecenione nawet o 25%!

Części do podnośnika John Deere na youtube

Norbert ponad 1.5 roku dzieli się swoją wiedzą na Youtube. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji zobaczyć nas na Youtube – koniecznie sprawdź ? Staramy się rozwiązywać problemy zwykłych rolników posiadających maszyny John Deere. Na naszym kanale pojawiają się odcinki na przemian jeden o częściach, jeden o serwisie. W „Miesiącu podnośnika” tak jak wspominaliśmy wcześniej skupimy się przede wszystkim na częściach do Tuza i zaczepach. Mamy już za sobą pierwszy odcinek o zaczepach. W październiku wrzucimy 4 filmy o tym temacie! Zachęcamy również do subskrybowania kanału, aby być na bieżącą ?

Jakie produkty są w promocji?

Łączniki górne, końcówki do wstawania, stabilizatory, zaczepy to tylko kilka z propozycji jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w akcji promocyjnej. Kategoria „Top Podnośnik” to wyselekcjonowanie produkty o bardzo wysokiej jakości. Nie znajdziesz tam produktów której jakości moglibyśmy się wstydzić. Od lat wyznajemy zasadę, że nie warto przepłacać za oryginał a jako dowód proponujemy klientom zamienniki w możliwie najwyższej jakości, często jakości oryginału lub produkty „na pierwszy montaż” bez opakowania z logiem jelonka.

 

 

Może Cię również zainteresować:

Żniwa tuż tuż!

Czas żniw zbliża się wielkimi krokami! Skoro nadchodzi pora na zbieranie plonów, warto być przygotowanym na wszelkie wyzwania, które mogą pojawić się podczas tego intensywnego

Więcej »