Najgorętszy czas w rolnictwie rozpoczęty!

Końcówka lipca to dla większości rolników czas żniwny. Niektórzy już skończyli żniwa, inni są w trakcie a reszta już za chwilę zacznie młócenie. Z racji tej intensywnej pracy przedłużyliśmy godziny pracy.

Poniedziałek – Piątek – 7:00-18:00

Sobota – 8:00-13:00

Wszystko po to aby ułatwić rolnikom prace. Uruchomiliśmy również dyżury żniwne dzięki którym możesz, zadzwonić nawet w godzinach wieczornych w razie nagłej awarii na polu. A każdy z osób zainteresowanych branżą rolniczą wie, że żniwa trwają do późnych godzin wieczornych a czasem nawet w nocy! Dlatego tak ważne jest, żebyśmy byli pod telefonem nawet po godzinach pracy.

Dyżury żniwne: 603 332 257 (W pilnych żniwnych przypadkach)

Jak temu zapobiec?

Jeśli jesteś odpowiedzialnym rolnikiem to na pewno zminimalizowałeś ryzyko na awarię podczas żniw, wymieniając części które były w najgorszym stanie.

Ważne jest również aby mieć części zapasowe, zakupione na „czarną godzinę”. Oczywiście nie mówimy tu o tych najdroższych częściach których awarię są mało prawdopodobne tylko o takich, których awarię jesteśmy w stanie przewidzieć. Takimi częściami może być: Główka kosy do hederu John Deere, pasy do kombajnów, nożyk kosy lub bagnety. Ostatnio nawet nagrywaliśmy film o tym jakie części w hederze warto sprawdzić: TUTAJ LINK.

Gdzie znaleźć części do kombajnu John Deere?

Jest wiele sklepów które w swojej ofercie posiadają części do kombajnów, ale zarazem jest bardzo mało w który jest wyspecjalizowany pod jedną markę. Taka specjalizacja sprawia, że więcej części jest dostępnych od ręki co skraca czas dostawy.

My jako zespół agroJD chcemy życzyć wszystkim rolnikom udanych i bezawaryjnych żniw! Części do kombajnu John Deere znajdziesz w naszym sklepie: https://agrojd.com/

A jeśli posiadasz również ciągnik „Jelonka” to sklep agroJD jest właśnie dla Ciebie! Wszystko do maszyn marki John Deere w jednym miejscu w zamiennikach jakości oryginału!

Może Cię również zainteresować:

Żniwa tuż tuż!

Czas żniw zbliża się wielkimi krokami! Skoro nadchodzi pora na zbieranie plonów, warto być przygotowanym na wszelkie wyzwania, które mogą pojawić się podczas tego intensywnego

Więcej »