Skrzynka narzędziowa – praktyczne rozwiązanie dla rolników

Skrzynka narzędziowa John Deere RE275592, RE275591 to idealne rozwiązanie dla posiadaczy ciągników John Deere. Oferuje ona schowek na niezbędne narzędzia do prac polowych, dzięki czemu zachowujemy porządek w kabinie ciągnika. Skrzynka posiada wymiary 48cm długości, 15cm szerokości i 17cm wysokości, co pozwala na jej łatwe zamontowanie w różnych miejscach ciągnika, takich jak bok ciągnika, ładowacz czy pod kabiną.

Skrzynka narzędziowa to przydatna część, która pomaga rolnikom w codziennych obowiązkach i pozwala uniknąć awarii na polu, lub szybko ją naprawić. Skrzynkę można znaleźć w zamienniku agroJD, posiada ona naklejkę z logo John Deere. Aby dowiedzieć się więcej o skrzynce narzędziowej, polecamy obejrzenie filmu na Youtube: https://youtu.be/6OYPCnA-BQY.

Skrzynka RE275592 to doskonały wybór dla każdego, kto posiada ciągnik John Deere i chce mieć wszystko w jednym miejscu. Jest to przydatne rozwiązanie, które pomoże Ci szybko naprawić ewentualne awarie.

Skrzynkę narzędziową John Deere RE275592, RE275591 można znaleźć w agroJD i jest dostępna od ręki. Zachęcamy do zakupu tej przydatnej skrzynki narzędziowej.

Podsumowując, skrzynka narzędziowa RE275591 to przydatne rozwiązanie dla każdego właściciela ciągnika John Deere. Dzięki niej możemy schować niezbędne narzędzia do prac polowych i zachować porządek w kabinie ciągnika. Skrzynka jest wykonana z trwałych materiałów, posiada ergonomiczny uchwyt. W ofercie agroJD znajdziesz również uchwyt i mocowanie, co umożliwia łatwe zamontowanie skrzynki. Skrzynka jest dostępna od ręki i zawsze jest na stanie, w razie pytań można skontaktować się z naszymi sprzedawcami pod numerem 603 332 257.

W ofercie agroJD.com oprócz skrzynki narzędziowej John Deere RE275592, RE275591 znajdziemy również inne części do ciągników John Deere. Nasz zespół specjalistów od sprzedaży, w tym Jacek i Karol, chętnie pomogą w doborze odpowiednich części i doradzą jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Państwa potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś i zamów odpowiednie części do swojego ciągnika John Deere.  

 

Może Cię również zainteresować:

Żniwa tuż tuż!

Czas żniw zbliża się wielkimi krokami! Skoro nadchodzi pora na zbieranie plonów, warto być przygotowanym na wszelkie wyzwania, które mogą pojawić się podczas tego intensywnego

Więcej »